Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1235

Twee schilderijen met schepen, 20ste eeuw: olieverf op schilderskarton, afm. 30 x 51 cm + Olieverf op paneel, afm. 35 x 31 cm (2x)

Kavel 1235

Kavel 1235 Kavel 1235