Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 834

Zes Chinese porseleinen schoteltjes, 18de eeuw, 2 met haarlijnscheuren en minimale randschilfers, diam. 9 cm (6x)

Kavel 834

Kavel 834 Kavel 834