Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 358

6 zeventiende eeuwse tegels o.a. Tegel met piekenier, hoekmotief: ossenkop, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, glazuur gesmoord, enkele beschadigingen + Tegel met lansier, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, randschilfers + Tegel met officier, hoekmotief: Franse lelie, ca. 1630, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen (6x)

Kavel 358

Kavel 358 Kavel 358