Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 355

Negen dierentegels: Accoladetegel met dromedaris, 1625-1650, hoeken met meandermotief, afm. 127, x 12,6 cm, linkerachterzijde licht afgeschuind, schilfers + Tegel met haas in een cirkel, 1625-1650, hoekmotief: meander, afm. 13 x 13 cm, gelijmd, min. chips + Tegel met olifant, 20ste eeuw + Tegel met giraf, 20ste eeuw + Tegel met liggende koe, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips + 'Springertje', hond in dubbele cirkel, ca. 1880-1910, afm. 13 x 13 cm + Medaillontegel met geitenbok in aigrettecirkel, Haarlem, ca. 1650, afm. 12,8 x 12,8 cm, beschadigingen en schilfers + tegel met vos + Tegel met bok (9x)

Kavel 355

Kavel 355 Kavel 355