Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 353

Twee tegels: Tegel met panter in een driedubbele cirkel, hoekmotief: meander, 1620-1640, afm. 13 x 13 cm, min. chips, acherzijde het monogram 'IC' + Tegel met panter in accolade, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips en restauratie (2x)

Kavel 353

Kavel 353 Kavel 353