Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 343

Vier tegels met staande leeuw (lion rampant), Vlaanderen, 2de helft 18de eeuw, afm. 13,8 x 13,8 cm, enkele kleine beschadigingen (4x)

Kavel 343

Kavel 343 Kavel 343