Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 341

10 zeventiende eeuwse tegels met vogels o.a. Vogel met kroon en Vogel met stippen, decoraties gemaakt naar een ets van Adriaen Collaert (serie: Avium Vivae Icones), hoekmotief: ossenkop en lelie, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, 1 x gerestaureerd en 1 x minimale chips (10x)

Kavel 341

Kavel 341 Kavel 341