Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 332

Vier tegels: Vrouw met hoed, hoekmotief: ossenkop, 1640-1670, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. beschadigingen + Vrouw, 17de eeuw, hoekmotief: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, beschadigd + Kinderspeltegel (met stokpaardje), 2de helft 18de eeuw, hoekmotief: bijtje, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Dubbel kinderspel, hoekfiguur: ossenkop, ca. 1660-1680, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips (4x)

Kavel 332

Kavel 332 Kavel 332