Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 321

Vier tegels: Tegel met bloempot met als hoekmotief een kwartrozet, 1600-1640, afm. 13 x 13 cm, chips + Tegel met bloempot in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, 1610-1650, afm. 13,5 x 13,5 cm, beschadigd + Twee tegels met bloempot in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, 1610-1650, beschadigingen en enkele restauraties, afm. 13 x 13 cm (4x)

Kavel 321

Kavel 321 Kavel 321