Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 320

Drie tegels: Tegel met tulp, overhoeks en kwartrozet in beneden- en bovenhoek, druiventrossen en granaatappels, afm. 13,7 x 13,6 cm, kleine restauratie en minimale randschade + Twee tegels met tulp, 1610-1640, overhoeks en kwartrozet in boven- en benedenhoek, druiventrossen en granaatappels, afm. 13 x 13 cm, kleine randschilfers (3x)

Kavel 320

Kavel 320 Kavel 320