Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 318

Drie tegels: Poorttegel met hert op grondje, met krul in poortveld, 1630-1650, restauraties, afm. 13 x 13 cm + Tegel met hert in accolade, 17de eeuw, restauraties, afm. 13 x 13 cm + Kandelaber tegel met hert, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13 x 13 cm, chips (3x)

Kavel 318

Kavel 318 Kavel 318