Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 311

Tegel met een leeuw in een kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, veelkleurig, 1600-1620, afm. 13 x 13 cm, restauraties

Kavel 311

Kavel 311 Kavel 311