Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 315

Ongeglazuurde vloertegel, waarschijnlijk 12de eeuw, met in een vierkant een staande klauwende leeuw, in de hoeken een kwart cirkel, afkomstig uit het Duitse klooster Eberbach, gevonden in 1851, hoek beschadigd, afm. 13 x 13 cm.

Kavel 315

Kavel 315 Kavel 315