Zilver » Kavel 101

Hollands zilveren taartschep met benen heft, 19de eeuw + Hollands zilveren kaasmes met benen heft, 2de gehalte, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (2x)

Kavel 101

Kavel 101 Kavel 101