Koper, tin en andere metalen » Kavel 1768

Vijf antieke tinnen borden, 18de eeuw, met monogram 'RH', vredesduif, o.a. merk 'Londen', gebruikssporen en deukjes, diam. 24 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (5x)

Kavel 1768

Kavel 1768 Kavel 1768