Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1599

Hollandse wortelnotenhouten gefineerde tafel, op getorste poten, kruisverbinding tussen de poten, 18de eeuw, gebruikssporen, afm. 74 x 118 x 83 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1599

Kavel 1599 Kavel 1599 Kavel 1599