Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1597

Eikenhouten dekenkist, 18de eeuw, bewerk front, afm. 46 x 88 x 44 cm, 1 plank bodem zit los, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1597

Kavel 1597 Kavel 1597