Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1596

Hollandse wortelnotenhouten gefineerde op eikenhouten commode, 18de eeuw, vier laden en uittrekplateau, afm. 84 x 87 x 56 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1596

Kavel 1596 Kavel 1596 Kavel 1596 Kavel 1596