Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1595

Engelse eikenhouten gefineerde commode, 18de eeuw, met vier laden, afm. 95 x 100 x 60 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1595

Kavel 1595 Kavel 1595 Kavel 1595 Kavel 1595