Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1592

Fauteuil, 19de eeuw, met donkerroze zijden bekleding en waaiervormige rugleuning, afm. 80 x 61 cm, zithoogte 43 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1592

Kavel 1592 Kavel 1592 Kavel 1592