Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten » Kavel 1600

Eikenhouten sacristiekast, 18de/19de eeuw, onderkast met laden en een smal toelopende bovenkast waaraan wijzigingen hebben plaatsgevonden, klep met niet-originele scharnieren, twee laatjes achter de klep, 1 glaasje zit los, afm. 200 x 112 x 54 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

Kavel 1600

Kavel 1600 Kavel 1600 Kavel 1600 Kavel 1600