Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 367

Twee geglazuurde aardewerken schalen, diam. 37 en 40 cm, randschilfers, onderzijde gesigneerd 'Amsterdam Kom' (2x)

Kavel 367

Kavel 367 Kavel 367