Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 356

Geglazuurde aardewerken schaal, 18de/19de eeuw, diam. 47 cm, chips + 'Stekelvarken' dekschaal, diam. 15 cm, min. beschadigingen (2x)

Kavel 356

Kavel 356