Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels » Kavel 334

Duitse steengoed humpen, met tinnen deksel, 18de eeuw, gedecoreerd met herten, bevestiging deksel-handvat gerestaureerd, h. 18 cm.

Kavel 334

Kavel 334 Kavel 334