Zilver » Kavel 150

Hollands zilveren cocktaillepel, 2de gehalte + 3 Hollands zilveren koffielepels, 19de eeuw, gerestaureerd + 4 Empire zilveren Hollandse koffielepels, 19de eeuw + Hollands zilveren theeschep, gerestaureerd, ca. 82 gram (9x)

Kavel 150

Kavel 150