Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 754

Chinese porseleinen kom, 17de/18de eeuw, blauw-wit decor, haarlijnscheuren, h. 7 cm, diam. 11 cm.

Kavel 754

Kavel 754 Kavel 754