Schilderkunst en Grafiek » Kavel 1250

Paule Nolens (1924), olieverf op jute, Meisjesportret, afm. 38 x 28 cm, Herkomst: Kunstgalerij Den Peroun, Maaseik

Kavel 1250

Kavel 1250 Kavel 1250 Kavel 1250