Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 984

Elegant paar jadeieten papegaaien, China, 19de/20ste eeuw, smaragd- en lavendelkleurige jadeiet, op houten voet, h. 21 cm, Herkomst: Christie's (2x)

Kavel 984

Kavel 984 Kavel 984