Meubilair » Kavel 1766

Bureau-sécretaire, met marqueterie, 20ste eeuw, drie lades, achter de klep zes lades, afm. 106 x 82 x 43 cm, enkele beschadigingen fineer

Kavel 1766

Kavel 1766 Kavel 1766