Meubilair » Kavel 1702

Gezwart houten tweedeurskast/bibliotheekkast, Napoleon III, laat 19de eeuw, gedecoreerd met verguld koperen monturen, deels ingelegd met koper, enkele barsten in het fineer, 1 koperen pootje ontbreekt achterzijde, afm. 226 x 114 x 40 cm.

Kavel 1702

Kavel 1702 Kavel 1702