Meubilair » Kavel 1633

Ovale verguld houten tafel met marmeren blad, 19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, afm. 83 x 150 x 104 cm. Provenance: Landgoed Altembrouck

Kavel 1633

Kavel 1633 Kavel 1633