Meubilair » Kavel 1622

Houten kist met ijzerbeslag, front beschilderd, 18de eeuw, afm. 44 x 95 x 48 cm, enkele beschadigingen, Provenance: Landgoed Altembrouck

Kavel 1622

Kavel 1622 Kavel 1622