Meubilair » Kavel 1632

Verguld bronzen Franse tafelklok, wijzerplaat geëmailleerd en met inscriptie 'Ch. les Jaquet à Rouen', 19de eeuw, De Allegorie der Kunsten, afm. 52 x 35 cm.

Kavel 1632

Kavel 1632 Kavel 1632 Kavel 1632