Keramiek en Glas » Kavel 400

Sjer Jacobs, keramische sculptuur, Man met hoed en epaulet, gesigneerd, gedateerd '2002', h. 35 cm.

Kavel 400

Kavel 400 Kavel 400 Kavel 400