Keramiek en Glas » Kavel 430

3 Delfts aardewerken tegels met zeilschepen, 18de eeuw, afm. 12,5 x 12,5 cm, hoekje van 1 tegel beschadigd (3x)

Kavel 430

Kavel 430 Kavel 430