Keramiek en Glas » Kavel 330

Twee aardewerken tegels, Delft, gedecoreerd met tulpen, 18de eeuw, afm. 13 x 13 cm, beide gerestaureerd (2x)

Kavel 330

Kavel 330 Kavel 330