Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 1001

Ceremoniële houten zoömorfe sarcofaag in de vorm van een buffel, Toraja, Indonesië (Sulawesi), afm. 84 x 226 cm, enkele beschadigingen aan het deksel, Herkomst: König Brussel

Hamerbedrag: Opgehouden

  • Kavel 1001
  • Kavel 1001