Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design » Kavel 1296

Elektrische art deco breveté Boulle klok in essenwortel- en coromandel gefineerde kast met koperen wijzerplaat, ca. 1930, gesigneerd 'Leon Maeght Amiens/Arras', afm. 23 x 31 cm.

  • Kavel 1296