Aziatische en Etnische Kunst » Kavel 991

Chinese porseleinen famille rose gedekseld vaasje, begin 20ste eeuw, gerestaureerd + 3 Chinese porseleinen schoteltjes met hanen, ca. 1900, chips en haarlijnscheuren (4x)

Hamerbedrag: € 150

  • Kavel 991