Schilderijen en Grafiek » Kavel 1534

Maarten Krabbé (1908-2005), olieverf op doek, De verstenigingen, gemon. l.o., gedat. '64, afm. 121 x 98 cm, min. craquelé

  • Kavel 1534
  • Kavel 1534
  • Kavel 1534