Schilderijen en Grafiek » Kavel 1324

Peter M.G. Cox, olieverf op doek, Verticaal geel, gesigneerd achterzijde en r.o., 1995, afm. 130 x 150 cm.

  • Kavel 1324
  • Kavel 1324
  • Kavel 1324