Keramiek en Glas » Kavel 348

Steengoed kan, 17de eeuw, h. 16 cm + Steengoed kan, 17de eeuw, prachtig rondom gedecoreerd, h. 21 cm, gerestaureerd (2x)

  • Kavel 348