Schilderijen en Grafiek » Kavel 1256

Olieverf op doek, Romantisch dorpsgezicht in 19de eeuwse stijl, ges. r.o., afm. 99 x 74 cm.

  • Kavel 1256
  • Kavel 1256
  • Kavel 1256