Schilderijen en Grafiek » Kavel 1241

Ria Erckens (1947), olieverf op doek, Naakte dame, ges. r.o., gedateerd, afm. 140 x 100 cm.

  • Kavel 1241
  • Kavel 1241
  • Kavel 1241