Schilderijen en Grafiek » Kavel 1303

Olieverf op doek (bedoekt), Italiaanse visserskust, 18de eeuw, opschrift op de achterzijde van de lijst 'J. Cats 1741', afm. 70 x 89 cm.

  • Kavel 1303
  • Kavel 1303