Schilderijen en Grafiek » Kavel 1247

Gene Eggen (1921-2000), Figuren, olieverf op doek, ges. r.b. en gedateerd, afm. 60 x 80 cm.

  • Kavel 1247
  • Kavel 1247
  • Kavel 1247