Schilderijen en Grafiek » Kavel 1240

Acht 19de eeuwse werken o.a. aquarel, gemengde techniek en gewassen inkttekening, sommigen zijn gesigneerd o.a. Maessen (8x)

  • Kavel 1240
  • Kavel 1240
  • Kavel 1240