Schilderijen en Grafiek » Kavel 1227

Twee aquarellen van de Italiaanse kust (Napels?), 19de eeuw, eentje gesigneerd r.o., afm. (2x)

  • Kavel 1227
  • Kavel 1227
  • Kavel 1227
  • Kavel 1227