Schilderijen en Grafiek » Kavel 2582

Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861), olieverf op paneel, Het afscheid van de visser, ges. r.o., afm. 21 x 24 cm., beschadiging vernis, kaalgepoetst

Kavel 2582

Kavel 2582 Kavel 2582