Schilderijen en Grafiek » Kavel 1413

Romek Arpad (1883-1960), olieverf op doek, Stilleven met koperen potten, ges. r.o., afm. 66 x 53 cm., met craquelé

Kavel 1413

Kavel 1413 Kavel 1413 Kavel 1413